O spoločnosti

Vážení zákazníci,

Naša spoločnosť Stavebniny OROL s.r.o sa zaoberá predajom stavebného materiálu a doplnkovými službami, ktoré majú súvis so stavebnou činnosťou. Na trhu pôsobíme od roku 1998. Výrobky našich dodávateľov slúžia dnes ľuďom po celej krajine, v mestách a obciach. O tom, že kvalita našej práce a pestrosť ponúkaných výrobkov spĺňajú najvyššie kritériá svedčí aj množstvo našich spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vždy radi vracajú.

Od nášho vzniku sme získali veľa stálych zákazníkov a okruh klientov po celom Mikulášskom a Ružomberskom okrese.

Nami dodávané murovacie materiály, lepidlá, omietky a ďalšie výrobky dnes môžete nájsť rovnako na priemyselných stavbách, obchodných supermarketoch ako aj na rodinných domoch v našich mestách ako aj v okolitých dedinách.

Výrobky našich dodávateľov sa stali vďaka svojej kvalite, cenovej dostupnosti a technickej zdatnosti našich predajcov obľúbenými na trhu, o čom svedčí aj postavenie našej spoločnosti OROL s.r.o medzi ostatnými dodávateľmi stavebných materiálov nielen v okrese Lipt. Mikuláš, ale aj v celoslovenskom meradle.

Ponúkané výrobky predstavujú širokú škálu výrobkov, ktoré ponúkame a dodávame až priamo k Vám. Nájdete u nás stavebné materiály, ktoré sme pre Vás pripravili na túto sezónu. Veríme, že si nájdete medzi nimi také produkty, ktoré Vám budú svojou kvalitou, vzhľadom a cenou najviac vyhovovať. Pri výbere materiálu sa isto budete riadiť podľa základných informácií, ktoré budú pri každom z našich tovarov a taktiež vizuálnou stránkou. Samozrejme, ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, alebo budete potrebovať akúkoľvek pomoc, veľmi radi Vám poradíme pri Vašom výbere a rozhodovaní sa. Súčasťou našich služieb je aj možnosť konzultácií s pracovníkmi, ktorí dokážu navrhnúť pre Vás optimálne riešenie, či už pri hrubej stavbe, vnútornom interiéri alebo vonkajších úprav a oplotení. Ak by ste však chceli vidieť jednotlivé výrobky a materiály v použití, veľmi radi Vám jednotlivé realizácie ukážeme na jednotlivých stavbách prípadne fotodokumentáciách v rôznych variáciách.

Veríme, že Vás náš tovar uspokojí, tak po kvalitatívnej, ako aj po estetickej stránke. Prajeme Vám veľa pohodlia a úspechov v stavbách postavených z materiálov dodaných spoločnosťou OROL s.r.o. Celkom určite Vaše rozhodnutie nebudete ľutovať.

Navštívte nás na novej adrese kpt. Nálepku 2218 smerom na stavivá Garaj.


Ing. Koloman ŽALÚDEK, konateľ spoločnosti

Akcie

YTONG - u nás


Rozšírenie požičovne o nové stroje HILTI


Miešanie farieb a omietok POLIFARBE SUPER CENY


KERAMIKA SOUKUP - AKCIA


© 2011, created by creative solution