Novinky
20.03.2024 Otváracie hodiny : Po-Pi 7.00 - 17.00 Sobota 7.00 - 12.00

viac informácií


06.04.2023 25.VÝROČIE ZALOŽENIA FIRMY :

O spoločnosti

Vážení zákazníci,

Naša spoločnosť Stavebniny OROL s.r.o sa zaoberá predajom stavebného materiálu a doplnkovými službami, ktoré majú súvis so stavebnou činnosťou. Na trhu pôsobíme od roku 1998. Výrobky našich dodávateľov slúžia dnes ľuďom po celej krajine, v mestách a obciach. O tom, že kvalita našej práce a pestrosť ponúkaných výrobkov spĺňajú najvyššie kritériá svedčí aj množstvo našich spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám vždy radi vracajú.

Od nášho vzniku sme získali veľa stálych zákazníkov a okruh klientov po celom Mikulášskom a Ružomberskom okrese.

Nami dodávané murovacie materiály, lepidlá, omietky a ďalšie výrobky dnes môžete nájsť rovnako na priemyselných stavbách, obchodných supermarketoch ako aj na rodinných domoch v našich mestách ako aj v okolitých dedinách.

Výrobky našich dodávateľov sa stali vďaka svojej kvalite, cenovej dostupnosti a technickej zdatnosti našich predajcov obľúbenými na trhu, o čom svedčí aj postavenie našej spoločnosti OROL s.r.o medzi ostatnými dodávateľmi stavebných materiálov nielen v okrese Lipt. Mikuláš, ale aj v celoslovenskom meradle.

Ponúkané výrobky predstavujú širokú škálu výrobkov, ktoré ponúkame a dodávame až priamo k Vám. Nájdete u nás stavebné materiály, ktoré sme pre Vás pripravili na túto sezónu. Veríme, že si nájdete medzi nimi také produkty, ktoré Vám budú svojou kvalitou, vzhľadom a cenou najviac vyhovovať. Pri výbere materiálu sa isto budete riadiť podľa základných informácií, ktoré budú pri každom z našich tovarov a taktiež vizuálnou stránkou. Samozrejme, ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, alebo budete potrebovať akúkoľvek pomoc, veľmi radi Vám poradíme pri Vašom výbere a rozhodovaní sa. Súčasťou našich služieb je aj možnosť konzultácií s pracovníkmi, ktorí dokážu navrhnúť pre Vás optimálne riešenie, či už pri hrubej stavbe, vnútornom interiéri alebo vonkajších úprav a oplotení. Ak by ste však chceli vidieť jednotlivé výrobky a materiály v použití, veľmi radi Vám jednotlivé realizácie ukážeme na jednotlivých stavbách prípadne fotodokumentáciách v rôznych variáciách.

Veríme, že Vás náš tovar uspokojí, tak po kvalitatívnej, ako aj po estetickej stránke. Prajeme Vám veľa pohodlia a úspechov v stavbách postavených z materiálov dodaných spoločnosťou OROL s.r.o. Celkom určite Vaše rozhodnutie nebudete ľutovať.

Navštívte nás na novej adrese kpt. Nálepku 2218 smerom na stavivá Garaj.


Ing. Koloman ŽALÚDEK, konateľ spoločnosti

Akcie

Zateplenie domu s omietkou firmy WEBER

Výborné ceny

Požičovňa strojov firmy HILTI


Vibračná doska aj s gumovou podložkou


Rozšírenie požičovne o nové stroje HILTI


© 2011, created by creative solution